Клупски новости

Прочитајте за активностите и новостите поврзани со Академија Пандев

Почитувани навивачи и симпатизери

Почитувани навивачи и симпатизери

Полека се приближуваме до крајот на оваа фудбалска сезона од која ни преостануваат уште два натпревари. Изминува сезона во која имавме и добри и лоши резултати, турбуленции во формата, промени во тимот, но сето тоа е составен дел од фудбалот. Целта која управата со...

прочитај повеќе

Информација

Почитувани, На денешниот состанок на Управниот Одбор на клубот беше разгледена понудената оставка од страна на Шефот на стручниот штаб на сениорскиот тим - Ѓорге Стојчев. Сакаме да ја информираме јавноста дека понудената оставка НЕ Е ПРИФАТЕНА. Управниот Одбор, сите...

прочитај повеќе

Контактирајте нѐ

Сакате да не прашате нешто или да ни пратите порака? Искористете ја формата.

6 + 13 =