+389 75 291-098 ; +389 34 612-955 [email protected]

27-годишниот напаѓач доаѓа од шампионот на Албанија, екипата на ФК Теута. Претходно во својата кариера има настапувано за екипите на Кожуф, Беласица, Силекс и Брегалница. Добредојде Пепи и ти посакуваме многу голови во дресот на Академија Пандев.