Галерија

ФК Академија Пандев со две генерации шампиони на Југоисточниот регион

ФК Академија Пандев – ФК Шахтор Доњецк У 21 13

ФК Академија Пандев ФК Мерани Мартвили 40

Тренингот на првиот тим на ФК Академија Пандев

Сениорскиот тим денес попладне го одработи првиот тренинг во Анталија

Победа на ФК Академија Пандев против ФК Карпати Лвов У21

Две втори места на турнирот Botev Cup 2016